Wyzwanie

Opieka nad serwisem internetowym skierowanym do klientów korporacyjnych banku w okresie poprzedzającym proces rebrandingu, jak i w jego trakcie.

zajawka case study mbank

Postawione cele

  • Administracja serwisem internetowym www.brebank.pl
  • Dostarczanie rekomendacji i projektowanie rozwiązań internetowych w odpowiedzi na potrzeby Działu Marketingu
  • Udział w procesie rebrandingu i połączenie serwisu www.brebank.pl z www.mbank.pl

Jak pomogliśmy

W odpowiedzi na postawione cele zaoferowaliśmy usługę stałej opieki nad serwisem internetowym. Polegała ona na codziennej aktualizacji treści serwisu brebank.pl oraz współpracy z firmami zewnętrznymi i pracownikami banku w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania stron internetowych banku. W przypadku pojawienia się problemów związanych z serwisem www wymagana była reakcja i rozwiązanie tych problemów.
Dodatkowo zaoferowaliśmy też usługę konsultingu polegającą na dostarczaniu rekomendacji oraz projektowaniu rozwiązań internetowych odpowiadających na potrzeby zgłaszane przez Departament Marketingu.
Prace były świadczone poprzez wizyty w banku oraz dostęp zdalny. W zależności od potrzeb pracowaliśmy jako członkowie wewnętrznych zespołów projektowych lub też inicjowaliśmy i prowadziliśmy samodzielne projekty korzystając z dostępnych w banku zasobów.

Efekty

  • Zachowanie ustalonych terminów i częstotliwości aktualizacji, od chwili przekazania serwisu do obsługi, aż do jego włączenia w struktury mbank.pl jako „MSP i Korporacje”.
  • Opracowanie i wdrożenie dla banku akcji marketingowych w internecie mających na celu pozyskiwanie danych potencjalnych klientów biznesowych (B2B).
  • Bezpieczne przeprowadzenie serwisu przez proces rebrandingu i wdrożenie go w postaci spełniające wymagania klientów wewnętrznych.
  • Zaprojektowanie i wdrożenie procesu sprzedaży produktów bankowych dla MSP i Korporacji za pośrednictwem kanału internetowego oraz wykorzystania sieci dystrybucji.

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniami są kluczowymi elementami w rozwoju biznesu. Pozwól nam działać, kiedy sytuacja wymaga wsparcia profesjonalistów w prowadzeniu biznesu w internecie.